ÇİMLİ TEL ÇİT


Dekoraçim  , dekoratif  görünümü, sağlam ve dayanıklı yapısı ile son dönemlerde oldukça sık tercih edilen bir çit türüdür.

Yapay çimden oluşan Dekora çim çit, iç ve dış mekânlarda dekoratif çit bölmeler oluşturabilir. Paslanmaz tel üzerine kullanılan çim, özel olarak PVC malzemeden üretilmiştir. Dekora çim çit;  alev almaz, solmaz, bozulmaz ve dökülmez. Yıkanabilen ve boya tutmayan dekoraçim çit,  istenilen ölçüde yapılabilmektedir. Dekoraçim çitin bu özellikleri, tercih edilmesindeki en önemli etkenlerdir.

cim_tel_5b

 

 

Dekora çim çit;  park, bahçe, arsa, arazi, çevre düzenlemeleri, spor kompleksleri, villa çevresi, havuz çevresi, cephe kaplamaları olarak geniş bir yelpazede kullanım imkânı bulmaktadır.

Dekora çim çit gerek dayanıklılığı, gerekse estetik görüntüsü ile pek çok alanda kullanılabilmektedir. Özellikle dış mekânda rahatlıkla tercih edilen dekoraçim çit, mevcut bir tel örgü, duvar yüzeyi, direk aralarına rulo olarak uygulanabileceği gibi, herhangi bir destekleyici unsurun bulunmadığı alanlarda ise panel olarak uygulanabilmektedir.

Türkiye’ de üretilmekte olanDekora çim çit, hızlı ve kolay çözümler sunmaktadır. Siz de çit konusunda kaliteli, güvenilir ve estetik bir görünüm arıyorsanız, ÖRGÜSAN Tel ve Çit Sistemleri’ ne gelin

cim_tel_7b