Size bir telefon kadar yakınız
0216 429 60 65
Dil Seçin
tren

Beton Direkli Tel Çit

09.03.2018
756 görüntülenme
Beton Direkli Tel Çit

 

Ürün Özellikleri

Beton Direkli Tel Çit

Beton Direkli Tel Çit; kullanım alanı çok geniş olması, uygulandığı alanda tam güvenilirğin sağlanması, birçok tel çit kullanılarak, basit uygulama imkânına sahip olması, birçok hava koşullarına dayanıklılığı ve uzun ömürlü oluşu ile son derece tercih edilmektedir.Beton Direkli Tel Çit

Daha çok boş arsalar, hava alanları ve askeri sınırların çevre güvenilirğinde kullanılan amacı, sahip olunan sınırları belirlerken etkili de bir çevre güvenilirği de sağlamak olan beton direkli tel çitler, en fazla tercih edilen tel bariyer sistemleridir.Beton Direkli Tel Çit Üç metre Aralıklar ile açılan ve içerisine beton dökülen çuklinkara dikilen direklerin üzerine, sıcak daldırmaz galvanizli veya pvc kaplı tel örgüler çekilerek uygulanan sistem, daha dayanıklı olması için belirli Aralıklarla çift taraflı payandalar ile sabitlenir.
Direklerin uzun ömürlü olması, olumsuz hava şartlarına karşı direnç göstermesi için hazır beton karışımının daha makul olduğu beton çit direkleri, içerisine yerleştirilen demir çubuk ve etriyeler ile daha verimli hale getirilir.
Beton direkli tel çit modelleri ve beton direkli tel çit çeşitleri ile alanların güvenliğini sağlayan çit uygulamasıdır.

Beton Direkli Tel Çit

Beton direkli tel çit imalatında“Örgüsan Tel Çit Sistemleri”” olarak sizlerleyiz. Alanındaki birikimini beton direkli tel çit de yansıtan “Örgüsan Tel Çit”, beton direkli tel çit imalatında sektöründe lider kuruluşlardan biri.
Tel çit konusu ile ilgili yılların verdiği tecrübe ile hizmetlerine devam eden “Örgüsan Tel Çit Sistemleri” sektördeki yerini korumaya devam ediyor.

Ürün Görselleri
Örgüsan Tel Çit Sistemlerı

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Tikla Ara - 0546 429 60 65 - Hemen Arayın